Zákroky botulotoxin a kyselina hyaluronová

Výplně kyselinou hyaluronovou

Omlazení pomocí kyseliny hyaluronové.

 

Kyselina hyaluronová je přirozenou součástí lidského těla, i proto jsou metody aplikace kyseliny hyaluronové velmi šetrné a tělem dobře přijímány. Výplně vrásek pomocí kyseliny hyaluronové nejsou trvalé, nicméně účinek je dlouhodobý, s efektem od 6 do 12 měsíců.

výplně kyselinou hyaluronovou

Odstranění pocení

Aplikace botulotoxinu pro odstranění pocení.

Botulotoxin, aplikovaný injekčně do podpaží, se naváže na presynaptickou membránu a zabraňuje uvolnění acetylcholinu. Tím se zabrání stimulaci potní žlázy a dojde k zástavě produkce potu v ošetřené oblasti. Efekt metody je dočasný a individuální, závisí na rychlosti odbourávání účinné látky. Obnova přenosu nervového vzruchu se objevuje postupně tak, jak pučí nervová zakončení a obnovuje se přenos vzruchu na nervovém spojení.

odstranění pocení

Vyhlazení vrásek

Aplikace botulotoxinu pro redukci vrásek. 

Botulotoxin aplikovaný injekčně do příslušného svalu blokuje periferní cholinergní přenos na neuromuskulární spojení blokádou uvolňování acetylcholinu na presynaptické membráně. Účinek toxinu zahrnuje počáteční krok navázání na presynaptickou membránu, druhotně nastává krokem začlenění a nakonec toxin zabraňuje uvolnění acetylcholinu a způsobí paralýzu, tzn. ochrnutí svalu.

botox brno

Zeptejte se na zákroky botox-brno.cz